Moda yeteneğinizi farketmenizi ve geliştirmeniz amaçlıyoruz. Istituto di Moda Burgo (IMB) İstanbul şubesini +90 0212 234 82 83no ‘lu telefondan hemen arayın, info@imbturkey.com a mail atın bilgi alın. Sizi bir günlük açık moda atölyesi programımıza davet edelim.

13 Ocak günü saat sabah 10:00 dan akşam 18.00 e kadar sınıflarımızı ziyaret edebilir, eğitmenlerimizle tanışabilir, programlarımız hakkında bilgi alabilir ve eski öğrencilerimizin projelerine bakabilir, okulumuzu tanıyabilirsiniz.

Direktörümüz Nükhet Türel, Koordinatörümüz Sonat Yavuzkal ile görüşebilir, hayallerinizi, eğitiminizi ve beklentilerinizi planlayabilirsiniz. Aynı zamanda katılmak istediğiniz workshop için yerinizi ayırtabilirsiniz.

Fernando Burgo tarafından Milano’da 1961 yılında kurulan Istituto di Moda Burgo Moda Okulu, profesyonel, eksiksiz, geleceğe hazırlayan moda kursları sayesinde dünya çapında uluslararası düzeyde rekabet edebilecek yeni modacılar yetiştiriyor.

Nitelikli, kalifiye eğitmenlerle bire bir özel, hızlı ve kolay öğretim metotları Burgo’yu diğer okullardan, kuruluşlardan ayırt eder. Eğitim sonunda İtalya’dan ve uluslararası alanda geçerli bir sertifika/diploma alırsınız.

Eğitim sistemi kurucusu Fernando Burgo tarafından yazılmış benzersiz moda kitapları tarafından destekleniyor.Burgo eğitimi her öğrencinin dünya çapında moda endüstrisini tanımasını, uygumalarını, kültürünü bilmesini, bireysellikle, takım çalışması arasındaki farklılıkları deneyimlemesi üzerine kurulu bir eğitim metodur

Workshops
10.30 – Moda Tasarım eğitimine giriş, 30 dk.
11.00 – Stislitlik Eğitimine giriş, 30 dk.
15.00 – Profesyonel Terzilik eğitimine giriş ,30 dk.
16.00 – Moda Tarihi, ders bilgilendirmesi: 30 dk.
17.00 – Kalıp, dikiş, drape eğitimine giriş, 30 dk

Katıım için kayıt yaptırmanız gereklidir. Atölyeye kısmi katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Kayıt için:
Istituto di Moda Burgo (IMB) İstanbul şubesini +90 0212 234 82 83 telefondan hemen arayın
info@imbturkey.com a mail gönderin.

Previous PostNext Post