Sıklıkla Sorulan Sorular

Istituto di Moda Burgo okulumuzun merkezi İtalya’dadır. Dünya çapındaki IMB kalite garantisi kapsamında eğitim verilen üleker: Meksika, Endonezya, ABD, Kanada, Yunanistan, Çin, Malezya, Güney Afrika, Ürdün, Ermenistan, Suudi Arabistan, Peru, Mısır, Breziya, Türkiye, Arnavutluk, Kosovo, Nijerya, Rusya, İsviçre’yi sıralayabiliriz

İstituto Moda Burgo (IBM) Eğitim metodu kişiye özeldir.Öğretmenler,öğrencilerin yetenek ve seviyelerine göre derse devam ederler.

Öğrencileri çalışacakları sektör konusunda güncel bilgilerle donatılır, gelen iş bilgileri iletilir, staj için destek verilir.

Giriş için sınav yapılmamaktadır, her öğrencinin her seviyede bilgi alması gerektiğine inanıyoruz. Öğrencilerimizi kişisel becerileri, yetenekleri doğrultusunda, onlara uygun eğitim programları ile donatmaktayız

IMB Türkiye eğitiminin izin verdiği ölçüde, yetenekli gençlerimize burs sağlamaktadır. Burlar konusunda bilgi almak için Burs sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlk yılını burada geçiren öğrencilerimiz, gerekli başvuruları yapıp, vize vb işlemlerinde sorun çıkmadığında eğitimlerine İtalya’da devam edebilirler.

Firmaların staj için öğrenci taleplerini alarak bunları öğrencilerimize ileterek onlara staj yapacakları yer bulmaları için destek veriyoruz.

Daha fazla sorunuz mu var?

Ders içeriklerimiz ve okulumuzla ilgil detaylı bilgi almak için…
BİZE ULAŞIN