‘’HOLDING ON’’ temasına dayalı bu
tasarım workshopumuz ;

Kollar ,cepler ve omuz çizgileri için yeni tasarım çözümleri oluştururken, daha şiirsel bir anlamda baktığımızda, yitip gitmesine izin veremediğimiz duyguları ve tutunduğumuz anıları fonksiyonel bir biçimde yorumlama imkanı verecek.

HOLDING ON’’ (TUTUNMAK) size ne ifade ediyor?

İstikrar ve sadakat mi yoksa ileriye doğru devam etmekte duyulan korku ve tereddüt mü?

Bir kıyafetin bedeninizi sararken gösterdiği kalite ve bedeninize tam olarak oturması mı yoksa kıyafeti giyen kişiye daha geniş bir kesimle rahat hareket etme imkanı tanıması mı?

Gelin bu workshop ile hayallerinizi sizin kendi özgün bakış açınız ile hayata geçirelim.

Workshop ‘un Hedefi:

Bu çok özel iki günlük Moda Tasarım ve Kalıp projesi süresince öğrenciler araştırma, kalıp , drape ve çizim alanında teknik seviyelerini test ederken, gelecekte kendilerini tasarımcı olarak nerede görmek istediklerine dair sorularına da cevap arayacaklar.

WORKSHOP ÇALIŞMA ŞEKLİ

Fikirlerinizi , resimlerinizi ve notlarınızı toparlamak için çizim defteri kullanın. Bilgisayar ile görsel araştırmak ve fikir toplamak son derece güncel bir yöntem olmasına rağmen eski bir yaratıcı yol olan kağıt üzerinde duyguların ve fikirlerin bir araya getirilmesi daha iyi sonuç verir.

ISTITUTO DI MODA BURGO TURKEY HAKKINDA

1961 yılında Fernando Burgo tarafından kurulan Istituto di Moda BURGO, 50 yıllık tecrübesini, moda alanında eğitim görmeye istekli öğrencilerle paylaşmaktadır. Hayallerinizdeki ideal meslek beklentilerinize yardımcı olabilmemiz için,bizim öngördüğümüz yol, gücünüzün günden güne artmasını sağlayan, entelektüel, sanatsal ve teknik bir yoldur. 50 yıldan beri takip ettiğimiz bu yol, size başarının ve mesleki tatminin kapılarını açacaktır.

Eğitim Metodu:

İstituto Moda Burgo (IMB) Eğitim metodu kişiye özeldir. Öğretmenler, öğrencilerin yetenek ve seviyelerine göre derse devam ederler. Öğretmenler İtalya’da sektör tecrübesine sahiptirler ve öğrencileri çalışacakları sektör konusunda güncel bilgilerle donatırlar. Öğrencilerin eksiği olan konularda detaylı bilgi sunarlar Programlar her ayın ilk pazartesi günü başlar (Ağustos hariç) Giriş sınavı gerekmez

ULAŞIM
Rumeli Cad. Melek Apt. No 4/2 Nişantaşı-İstanbul +90 0212 234 82 83

Bize Ulaşın!
Tel:+90 0212 234 82 83

2 Günlük Workshop Ücreti: 250 TL dir.